II Aukcja z Przyjaciółką - 08 marca 2024, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

II Aukcja z Przyjaciółką

08 marca 2024, 19:30 (piątek)

Coaxoch's gold, 2023
Olej, Płótno, 94 cm x 75 cm
1 000 zł
5 500 zł
Lesbos, 1998
Olej, Płótno, 145 cm x 60 cm
1 000 zł
5 000 zł
Niedzielne plotki, 2024
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
2 000 zł
Wieczorne zwierzenia, 2021
Olej, Płótno, 73 cm x 92 cm
1 000 zł
2 400 zł
Portret, 2014
Olej, Płótno, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
1 400 zł
Bliskie spotkanie, 2024
Akryl, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
6 000 zł
Spokój 77, 2023
Akryl, Płótno, 119 cm x 79 cm
1 000 zł
8 500 zł
Oswoić maki XVIII 405-959, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
4 000 zł
Półakt przy kawie, 2023
Pastel, Karton, 60 cm x 50 cm
1 000 zł
2 200 zł
Ever After, 2024
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 300 zł
W ogrodzie, 2023
Olej, Płótno, 70 cm x 40 cm
1 000 zł
1 400 zł
Kąpielisko, 2024
Olej, Płótno, 140 cm x 100 cm
1 000 zł
1 300 zł
Ganadora, 2012
Szlagmetal, Akryl, Olej, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
1 600 zł
Akt na krześle, 2021
Olej, Płótno, 70 cm x 90 cm
1 000 zł
2 200 zł
Złota Sisi, 2023
Olej, Płótno, 90 cm x 80 cm
1 000 zł
1 000 zł
Shadows of desire, 2021
Olej, Płótno, 50 cm x 70 cm
1 000 zł
1 400 zł
Galaktyka Friendzone, 2022
Akryl, Olej, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
1 100 zł
Meksykanki, 2024
1 000 zł
1 900 zł
Relacje intymne, 2024
Olej, Płótno, 120 cm x 90 cm
1 000 zł
2 400 zł
Z cyklu Vivienne Westwood
Olej, Płótno, 30 cm x 30 cm
1 000 zł
1 200 zł
Czerwona melancholia, 2024
Olej, Płótno, 120 cm x 90 cm
1 000 zł
2 200 zł
Jarzębinowa melancholia, 2023
Olej, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
1 000 zł
Pranie, 2018
Akryl, Olej, Płótno, 120 cm x 90 cm
1 000 zł
2 600 zł
Spotkanie przy kawie, 2023
Olej, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
2 200 zł
Flapper girl, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 000 zł
Głębinowe wróżby, 2024
Olej, Płótno, 60 cm x 70 cm
1 000 zł
1 000 zł
Pogaduszki i papużki, 2024
Akryl, Płótno, 54 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
Szklane rozmowy, 2023
Olej, Płótno, 130 cm x 100 cm
1 000 zł
2 800 zł
Krakowianka i góralka, 2020
Olej, Płótno, 120 cm x 80 cm
1 000 zł
1 600 zł
Makiem zasiał, 2014
Olej, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
1 300 zł
Pani z książką, 2023
Olej, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
2 000 zł
Dollsy - Sisters, 2020
Akryl, Płótno, 125 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
Przyjaciółki, 2024
Akryl, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
1 000 zł
Comics Faces, 2022
Akryl, Płótno, 120 cm x 200 cm
1 000 zł
1 600 zł
Melodia, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
Windsurfing, 2022
Akryl, Płótno, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
1 700 zł
Przerwane konwersacje, 20924
Akryl, Płótno, 90 cm x 60 cm
1 000 zł
1 500 zł
Bez tytułu, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 110 cm
1 000 zł
1 200 zł
Spojrzenie XV, 2024
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 100 zł
Olimpia, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
2 000 zł
Czas i przestrzeń, 2021
Akryl, Płótno, 100 cm x 150 cm
1 000 zł
1 100 zł
Tęsknota 1 z 10, 2023
Grafika cyfrowa, Płyta, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
1 500 zł
Amelia, 2021
Kamień, 45 cm x 28 cm x 28 cm
1 000 zł
2 800 zł
Golden lips, 2023
Kamień, Ceramika, 57 cm x 34 cm x 22 cm
1 000 zł
4 000 zł
Lais, 2024
Metal, 100 cm x 20 cm x 15 cm
1 000 zł
2 600 zł
Para w tańcu
Brąz, 39 cm x 12 cm x 12 cm
1 000 zł
3 000 zł
Miłość Fauna, 2023
Brąz, 18 cm x 9 cm x 7 cm
1 000 zł
1 100 zł
Queen, 2024
Ceramika, 50 cm x 30 cm x 17 cm
1 000 zł
2 200 zł
Czarująca, 2024
Ceramika, 40 cm x 21 cm x 15 cm
1 000 zł
1 200 zł