Bohdan Piasecki biogram
Wiosna - pierwsze pąki, 1994
Olej, Płótno
Wymiary: 30 cm x 60 cm
1 500 zł
Estymacja 2 500 - 3 500 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 30 cm x 60 cm