Mirosław Szeib biogram
Nokturn Gdański, 2008
Olej, Płótno
Wymiary: 30 cm x 40 cm
2 500 zł
Estymacja 4 000 - 6 000 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 30 cm x 40 cm