Monika Krzymińska-Śluborska biogram
Koniec jest początkiem, 2021
Szlagmetal, Olej, Płótno
Wymiary: 70 cm x 70 cm
1 000 zł
1 600 zł
Szlagmetal, Olej, Płótno
Wymiary: 70 cm x 70 cm