Wiktor Korecki biogram
Pejzaż zimowy, II połowa XX w.
Olej, Płótno
Wymiary: 51 cm x 61 cm
4 500 zł
Estymacja 7 000 - 9 000 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 51 cm x 61 cm