Zuzanna Hope - Artyści - malarze i rzeźbiarze
flag

Obserwujących: 0 Prac na sprzedaż: 0 Prac sprzedanych: 0

Urodziła się w Gdańsku. Artystka malarka, zajmuje się głównie malarstwem sztalugowym, ale eksperymentuje również z fotografią i meblem. Studiowała na Akademi Sztuk Pięknych w Gdańsku. Zuzanna wychowywała się w Sopocie, jednak swoje dorosłe lata życia spędziła pracując twórczo w Londynie i Oksfordzie zanim przeprowadziła się na stałe do Portugalli.

Z domu Ołowska (nazwisko rodowe Suchwałło). Zuzanna Hope nigdy nie wątpiła w jakim kierunku podąrzy jej profesjonalna przyszłość. Wychowała się w artystycznym środowisku rodziny i przyjaciół, dorastała pośród płócien, zapachu terpentyny i częstych spotkań artystycznej bohemi z Polski i zagranicy. Od dziecięcych lat wyrabiała sobie własny pogląd na sztukę i otaczający ją świat. Twórczość Zuzanny Hope doceniona została przez galerie sztuki oraz domy aukcyjne w kraju i za granicą.

Podczas pobytu w Wielkiej Brytanii, gdzie pracując jako art grafik i designer miała okazję rozwijać swoje umiejętności i warsztat, jak również zacząć pracę nad autorskimi projektami. Ostatecznie osiadła w pięknym, górskim krajobrazie portugalskiej wsi, gdzie zdecydowała poświęcić się realizacji swoich artystycznych pomysłów dojrzewających w jej umyśle poprzez całe życie.

Zuzanna Hope jest członkiem awangardowej, artystycznej grupy Division Zero, docenianej przez lokalne media za jej oryginalność i świeżość. Galeria Division Zero mieści się w Porto (Portugalia).

Pokaż


Nasi partnerzy:

BeArt Kultura i sztuka RMF Classic Antykwariusze Cinoa Młody Byron Koneser

Płatności obsługują:

PayPal PayU

Jesteśmy też na: