Katalog aktualnej aukcji sztuki
bez tytułu (Srebrzysta), XXI, 2021
Olej, Płótno, 50 cm x 50 cm
20 000 zł
Estymacja 30 000 - 35 000 zł
Plac Trzech Krzyży, nr XI-811-6990, 2017
Akryl, Płótno, 46 cm x 55 cm
60 000 zł
Estymacja 80 000 - 100 000 zł
Abstrakcja niebiesko-żółta, 2019
Akryl, Płótno, 50 cm x 50 cm
35 000 zł
Estymacja 45 000 - 55 000 zł
Kompozycja abstrakcyjna XIII, 2019
Olej, Płótno, 140 cm x 160 cm
30 000 zł
Estymacja 50 000 - 65 000 zł
Para pawi, 2021
Tusz, Technika własna, Akwarela, Papier, 50 cm x 69 cm
20 000 zł
Estymacja 30 000 - 40 000 zł
Bez tytułu, 2020
Technika własna, Akryl, Płyta, 105 cm x 120 cm
12 000 zł
Estymacja 16 000 - 18 000 zł
Ikona industrialna 6 XII, 2014
Olej, Płótno, 40 cm x 40 cm
15 000 zł
Estymacja 20 000 - 30 000 zł
abstrakcja niebiesko-biała, 2010
Akryl, Płótno, 50 cm x 50 cm
35 000 zł
Estymacja 45 000 - 55 000 zł
Abstrakcja (niebiesko-żółta), 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
5 000 zł
Estymacja 8 000 - 10 000 zł
Wawel Kraków, 2005
Technika własna, Papier, 45.5 cm x 55 cm
30 000 zł
Estymacja 48 000 - 55 000 zł
Pensées pas très polies, 2023
Kredka, Ołówek, Papier, 50 cm x 70 cm
12 000 zł
Estymacja 20 000 - 30 000 zł
Muzykanci z lutnią i fletem, 2024
Olej, Płótno, 90 cm x 90 cm
3 000 zł
Estymacja 5 000 - 8 000 zł
Róża z Lubomirskich Potocka, 1910
Pastel, Papier, 70 cm x 55 cm
3 800 zł
Estymacja 8 000 - 12 000 zł
Portret kobiety, 1992
Ołówek, Technika własna, Akwarela, Papier, 25.5 cm x 20.5 cm
4 000 zł
Estymacja 8 000 - 9 000 zł
Kurtyna przejścia, 2023
Technika własna, Olej, Płótno, 95 cm x 130 cm
3 000 zł
Estymacja 5 000 - 8 000 zł
Pod pełnymi żaglami I z XX, 2023
Inkografia, Papier, 66 cm x 79 cm
2 000 zł
Estymacja 4 000 - 5 000 zł
bez tytułu (anioły), 1954
Technika własna, Akwarela, Papier, 31 cm x 21 cm
1 500 zł
Estymacja 3 500 - 4 500 zł
Z prośbą o zdjęcie ze ściany starej obwoluty, lata 80. XX w.
Tusz, Papier, 29.7 cm x 18.5 cm
4 000 zł
Estymacja 6 000 - 8 000 zł
Kompozycja z dwóch kwiatów, 2020
Akryl, Płótno, 80 cm x 60 cm
3 000 zł
Estymacja 6 000 - 8 000 zł
Abstrakcja kropkowana z rombem czerwonym, 2023
Akryl, Papier, 50 cm x 35 cm
1 500 zł
Estymacja 3 000 - 4 000 zł
Malewicz, Kantor, Korczowski, 1986
Olej, Płótno, 116 cm x 73 cm
5 000 zł
Estymacja 8 000 - 10 000 zł
Inspiracion del danza, 2023
Szlagmetal, Akryl, Olej, Płótno, 100 cm x 120 cm
3 000 zł
Estymacja 5 000 - 8 000 zł
Martwa natura z dwiema cytrynami, 2020
Olej, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 500 zł
Estymacja 2 500 - 4 000 zł
Bez tytułu, abstrakcja, niebiesko-czerwone kwiaty
Technika własna, Papier, 55 cm x 45 cm
8 000 zł
Estymacja 12 000 - 14 000 zł
Trzy figury. Ilustracja poezji E. Montale, 69 ze 100, 1970
Litografia, Papier, 33 cm x 24 cm
1 000 zł
Estymacja 1 500 - 2 000 zł
Pędząc przez łąkę bez zastanowienia, 2022
Akwarela, Papier, 48 cm x 60 cm
4 000 zł
Estymacja 6 500 - 8 000 zł
Dwie postacie pod murem z cyklu Getto, 1953
Tusz, Papier, 33 cm x 23 cm
1 500 zł
Estymacja 2 000 - 3 000 zł
Najady - edycja Dar Natury 79 z 98, 1980
Litografia, Papier, 21 cm x 29 cm
1 000 zł
Estymacja 1 500 - 2 000 zł