Tomasz Kawiak

Dyptyk Angel Jacket - dżinsy anioła, 2021

Kolaż, Olej, Płótno

Wymiary:   50 cm x 80 cm

5 000 zł
Estymacja 7 000 - 10 000 zł

Wymiary dyptyku: 50x40 cm x2. Sygnatura artysty jest częścią kompozycji.