Niniejszy dział prezentuje przeszłe aukcje, które miały miejsce w Domu Aukcyjnym i Galerii Sztuki Art in House. Przy każdej z nich umieszczamy wyniki sprzedaży, z którymi mogą się Państwo zapoznać. W naszej dotychczasowej działalności zorganizowaliśmy kilkadziesiąt Aukcji Nowej Sztuki, w czasie których mieli Państwo okazję licytować dekoracyjne obrazy na ścianę domu i biura, jak również trudne malarstwo abstrakcyjne oraz rzeźby i grafiki.

Prace uznanych artystów powojennych znajdą Państwo w katalogach Aukcji Klasyków Współczesności; z kolei dzieł twórców, którzy zyskali swoją pozycję na polskim rynku sztuki po 1989 roku, należy szukać w ofercie Aukcji Klasyków Nowego Pokolenia. Mieliśmy również przyjemność współorganizowania dwóch aukcji charytatywnych „Ziarno SZTUKI - Ogród NADZIEI” w Muzeum Narodowym oraz organizowania wielu innych aukcji charytatywnych.

Jeżeli spodobała się Państwu praca, która została wylicytowana w przeszłości, nic straconego – oferujemy sprzedaż obrazów online w naszej galerii internetowej. Wśród nich pojawiają się dzieła artystów, z którymi współpracujemy również przy aukcjach.