VII Aukcja Klasyków Współczesności - 05 listopada 2021, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

VII Aukcja Klasyków Współczesności

05 listopada 2021, 19:30 (piątek)

Katalog aktualnej aukcji sztuki

Relief nr 9, 1977
Akryl, Płyta, 77 cm x 32 cm
80 000 zł
Estymacja 120 000 - 140 000 zł
Śpiący rycerz, 2007
Olej, Płótno, 80 cm x 120 cm
80 000 zł
Estymacja 150 000 - 200 000 zł
Rzeka Bug, 2021
Olej, Płótno, 24 cm x 33 cm
7 000 zł
Estymacja 12 000 - 15 000 zł
Relief, 1976
Technika własna, Deska, 60 cm x 60 cm
35 000 zł
Estymacja 50 000 - 70 000 zł
Most w górach
Olej, Płótno, 100 cm x 120 cm
35 000 zł
Estymacja 45 000 - 60 000 zł
Portret, 1995
Olej, Płótno, 33 cm x 27 cm
3 000 zł
Estymacja 5 000 - 7 000 zł
Kobieta, 2020
Olej, Płótno, 30 cm x 30 cm
3 000 zł
Estymacja 5 000 - 7 000 zł
Mała głowa I, 2014
Olej, Płótno, 50 cm x 35 cm
9 000 zł
Estymacja 15 000 - 20 000 zł
Szkic niebieski, 2021
Pastel, Papier, 30 cm x 21 cm
2 000 zł
Estymacja 3 500 - 4 500 zł
Amfiteatr, 2020
Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
7 000 zł
Estymacja 12 000 - 20 000 zł
Żółta bryza, 2021
Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
3 000 zł
Estymacja 5 000 - 7 000 zł
Abażur II
Akryl, Papier, 18 cm x 39 cm
15 000 zł
Estymacja 25 000 - 35 000 zł
Brda 24, 2015
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
19 000 zł
Estymacja 25 000 - 30 000 zł
Grzeczny pies, 2021
Olej, Płótno, 80 cm x 40 cm
3 000 zł
Estymacja 5 000 - 7 000 zł
Klasis, 2017
Akryl, Płótno, 70 cm x 80 cm
3 500 zł
Estymacja 6 000 - 8 000 zł
Bociany, 2009
Olej, Płótno, 65 cm x 81 cm
5 000 zł
Estymacja 7 000 - 9 000 zł
Mykonos, 2021
Olej, Płótno, 92 cm x 73 cm
4 000 zł
Estymacja 7 000 - 9 000 zł
Mykynos, 2016
Akryl, Płótno, 30 cm x 40 cm
2 500 zł
Estymacja 3 800 - 4 800 zł
Kompozycja w czerwieni
Olej, Płótno, 100 cm x 190 cm
5 000 zł
Estymacja 8 000 - 10 000 zł
Saratoga Travers, 2021
Akryl, Płótno, 60 cm x 80 cm
7 000 zł
Estymacja 10 000 - 15 000 zł
Ryby
Tusz, Akwarela, Papier, 54 cm x 70 cm
9 000 zł
Estymacja 15 000 - 20 000 zł
Upiór, 2021
Tusz, Papier, 35 cm x 49.5 cm
1 000 zł
Estymacja 2 000 - 4 000 zł
Abstrakcja, 2020
Olej, Papier, 35 cm x 50.5 cm
1 500 zł
Estymacja 2 500 - 3 500 zł
Postać, 1985
Kredka, Pastel, Papier, 32 cm x 24 cm
5 000 zł
Estymacja 7 000 - 9 000 zł
Uczta, 1962
Tusz, Akwarela, Papier, 32 cm x 23 cm
3 500 zł
Estymacja 5 000 - 7 000 zł
Tomasz Kawiak
Dyptyk Angel Jacket - dżinsy anioła, 2021
Kolaż, Olej, Płótno, 50 cm x 80 cm
5 000 zł
Estymacja 7 000 - 10 000 zł
Bez tytułu
Olej, Deska, 17 cm x 36 cm
2 800 zł
Estymacja 4 000 - 6 000 zł
W drodze, 2015
Akryl, Płótno, 40 cm x 60 cm
1 500 zł
Estymacja 2 500 - 3 500 zł
Kuropatwy, 2020
Olej, Płótno, 100 cm x 130 cm
15 000 zł
Estymacja 20 000 - 25 000 zł
Pejzaż z rzeką, 2016
Olej, Płótno, 54 cm x 65 cm
2 500 zł
Estymacja 4 000 - 6 000 zł
Khemosabi, 2008
Pastel, Papier, 50 cm x 70 cm
2 500 zł
Estymacja 3 500 - 4 500 zł
Pejzaż, 1945
Olej, Płyta, 19 cm x 24 cm
1 500 zł
Estymacja 2 500 - 4 000 zł
Powojnik, 2013
Akryl, Płótno, 40 cm x 40 cm
2 000 zł
Estymacja 3 500 - 4 500 zł
Rynek w Poznaniu, 2020
Olej, Płótno, 30 cm x 40 cm
1 800 zł
Estymacja 2 500 - 3 500 zł
Fragment ikony, 2019
Tusz, Papier, 63 cm x 44 cm
4 000 zł
Estymacja 7 000 - 9 000 zł
Akt
Olej, Płótno, 18.5 cm x 30 cm
3 000 zł
Estymacja 4 500 - 6 500 zł
Przeprawa przez bród, 2010
Olej, Płótno, 65 cm x 92 cm
8 000 zł
Estymacja 13 000 - 15 000 zł
Rysunek tuszem, 2014
Tusz, Papier, 33 cm x 23 cm
1 000 zł
Estymacja 1 500 - 2 000 zł
Klaun, 2021
Pastel, Olej, Papier, 70 cm x 50 cm
1 500 zł
Estymacja 2 000 - 3 000 zł
Portret psa, 2021
Węgiel, Pastel, Papier, 70 cm x 50 cm
1 500 zł
Estymacja 2 000 - 3 000 zł
5163A 14/20
Inkografia, Papier, 30 cm x 20 cm
1 500 zł
Estymacja 2 000 - 3 000 zł
Asklepios
Brąz, 47 cm x 26 cm x 15 cm
30 000 zł
Estymacja 45 000 - 60 000 zł
Perseusz, 1988
Brąz, 38 cm x 27 cm x 10 cm
30 000 zł
Estymacja 45 000 - 60 000 zł
Impresja, 2021
Ceramika, 70 cm x 45 cm x 30 cm
6 500 zł
Estymacja 15 000 - 18 000 zł
Łódzka Szwaczka
Brąz, 76 cm x 30 cm x 30 cm
12 000 zł
Estymacja 15 000 - 20 000 zł
Popiersie kobiety
Brąz, 44 cm x 35 cm x 17 cm
4 000 zł
Estymacja 6 000 - 9 000 zł
Twarz, 1989
Kamień, 15 cm x 15 cm x 14 cm
2 500 zł
Estymacja 4 000 - 6 000 zł
Chart
Kamień, Brąz, 37 cm x 21 cm x 12 cm
4 000 zł
Estymacja 6 000 - 8 000 zł