VIII Aukcja Klasyków Współczesności - 04 lutego 2022, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

VIII Aukcja Klasyków Współczesności

04 lutego 2022, 19:30 (piątek)

Katalog aktualnej aukcji sztuki

Zjawa magiczna, 1988
Akryl, Olej, Płótno, 197 cm x 147 cm
150 000 zł
Estymacja 190 000 - 250 000 zł
Molt, 2021
Olej, Płyta, 50 cm x 60 cm
35 000 zł
Estymacja 55 000 - 70 000 zł
Etiuda Pragnień, 2021
Olej, Płótno, 40 cm x 50 cm
35 000 zł
Estymacja 50 000 - 70 000 zł
Tulipany białe, 2018
Akryl, Płótno, 30 cm x 30 cm
20 000 zł
Estymacja 30 000 - 50 000 zł
Portret chłopca
Olej, Płyta, 30 cm x 24 cm
12 000 zł
Estymacja 15 000 - 20 000 zł
Akt
Tusz, Akwarela, Papier, 34 cm x 24 cm
1 500 zł
Estymacja 2 000 - 3 500 zł
Anioł i Tobiasz, 1999
Olej, Płótno, 80 cm x 64 cm
8 000 zł
Estymacja 15 000 - 20 000 zł
Kwadryga św. Marka, 2021
Olej, Płótno, 78 cm x 78 cm
7 000 zł
Estymacja 12 000 - 18 000 zł
Żółta sukienka, 2021
Olej, Płótno, 60 cm x 30 cm
3 000 zł
Estymacja 5 000 - 7 000 zł
Akt w turbanie, 2020
Akryl, Płótno, 74 cm x 123 cm
5 000 zł
Estymacja 7 000 - 9 000 zł
Pachela i ułani, 2013
Olej, Płótno, 70 cm x 55 cm
4 000 zł
Estymacja 5 000 - 6 500 zł
Afterparty, 2018
Akryl, Płótno, 55 cm x 46 cm
3 000 zł
Estymacja 4 000 - 5 500 zł
Abstract horses, 2021
Akryl, Płótno, 120 cm x 120 cm
15 000 zł
Estymacja 25 000 - 35 000 zł
Kompozycja, 1962
Tusz, Papier, 41 cm x 29 cm
8 000 zł
Estymacja 15 000 - 20 000 zł
Paseqqiatta, 2009
Olej, Płótno, 75 cm x 85 cm
20 000 zł
Estymacja 28 000 - 35 000 zł
Wieczór w Cadaques, 1999
Olej, Płótno, 65 cm x 75 cm
20 000 zł
Estymacja 28 000 - 35 000 zł
Martwa natura
Olej, Płyta, 33 cm x 48 cm
22 000 zł
Estymacja 30 000 - 45 000 zł
Pejzaż ze snopkami
Olej, Płótno, 33 cm x 55 cm
8 000 zł
Estymacja 12 000 - 15 000 zł
Energia, 1996
Olej, Płótno, 100 cm x 200 cm
5 000 zł
Estymacja 7 000 - 12 000 zł
Lizbona, 2019
Akryl, Płótno, 120 cm x 150 cm
30 000 zł
Estymacja 50 000 - 65 000 zł
Zapach wiosny, 2021
Olej, Płótno, 40 cm x 50 cm
2 000 zł
Estymacja 3 500 - 5 000 zł
Chaos, 2016
Akryl, Papier, 50 cm x 70 cm
2 600 zł
Estymacja 4 000 - 6 000 zł
Klaun w czerwieni, 2021
Olej, Papier, 70 cm x 60 cm
1 500 zł
Estymacja 2 000 - 3 000 zł
Kogut, l.50 XX w.
Olej, Płótno, 70 cm x 50 cm
7 000 zł
Estymacja 10 000 - 12 000 zł
Tabun w bieli, 2021
Tusz, Akwarela, Papier, 30 cm x 33 cm
9 000 zł
Estymacja 14 000 - 20 000 zł
Pawi Duet, 2021
9 000 zł
Estymacja 14 000 - 20 000 zł
Fryzjerka, 1959
Olej, Papier, 29.7 cm x 42 cm
6 000 zł
Estymacja 10 000 - 12 000 zł
Motyw z Lubiatowa, 2021
Akryl, Płótno, 15 cm x 20 cm
2 000 zł
Estymacja 3 000 - 4 500 zł
Zapisy IX z XI, 2006
Inkografia, Papier, 70 cm x 100 cm
5 000 zł
Estymacja 7 000 - 9 000 zł
Autoportret tygrysicy
Akwarela, Papier, 22 cm x 16 cm
1 500 zł
Estymacja 2 500 - 3 500 zł
Kobieta, 10 z 250
Litografia, Papier, 50 cm x 34 cm
1 000 zł
Estymacja 1 500 - 2 000 zł
Bachanalia
Olej, Płótno, 20 cm x 46 cm
2 500 zł
Estymacja 4 000 - 6 000 zł
IV, 2010
Olej, Płótno, 50 cm x 70 cm
9 000 zł
Estymacja 14 000 - 18 000 zł
Wiosna, 2020
Olej, Płótno, 60 cm x 90 cm
3 500 zł
Estymacja 5 000 - 7 000 zł
Uczony w księdze
Olej, Płótno, 43 cm x 33 cm
1 500 zł
Estymacja 2 000 - 2 500 zł
The Sin Giver, 2021
Linoryt, Papier, 68 cm x 98 cm
3 000 zł
Estymacja 4 500 - 6 000 zł
Europa 117 z 450
Inkografia, Papier, 43 cm x 37 cm
1 500 zł
Estymacja 2 000 - 3 000 zł
Kompozycja 8 z 50
serigrafia, Papier, 40 cm x 40 cm
2 000 zł
Estymacja 3 000 - 5 000 zł
Perseusz, 1988
Kamień, Brąz, 38 cm x 27 cm x 10 cm
40 000 zł
Estymacja 45 000 - 60 000 zł
Królowa
Kamień, Brąz, 25 cm x 8 cm x 8 cm
3 500 zł
Estymacja 5 000 - 6 000 zł
Talking dreams, 2021
Ceramika, 50 cm x 50 cm x 60 cm
8 500 zł
Estymacja 15 000 - 20 000 zł
Postaci, 1997
Metal, 20 cm x 9 cm x 8 cm
2 000 zł
Estymacja 3 500 - 5 000 zł
Ona
Brąz, 28.5 cm x 10 cm x 10 cm
1 800 zł
Estymacja 2 500 - 3 500 zł
Twarz
Kamień, 30 cm x 20 cm x 20 cm
2 500 zł
Estymacja 4 000 - 6 000 zł