II Aukcja "Sztuka Cenniejsza niż Złoto" - 03 lutego 2023, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

II Aukcja "Sztuka Cenniejsza niż Złoto"

03 lutego 2023, 19:30 (piątek)

Katalog aktualnej aukcji sztuki

Klaudia Krzosek
Etapy, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł