IV Aukcja Sacrum Profanum - 03 grudnia 2021, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

IV Aukcja Sacrum Profanum

03 grudnia 2021, 19:30 (piątek)

Katalog aktualnej aukcji sztuki

Romuald Musiolik
Siostry, 2021
Olej, Płótno, 180 cm x 100 cm
1 000 zł