54 Aukcja Nowej Sztuki - 07 sierpnia 2021, 19:30 (sobota) - Dworek Sierakowskich, ul. J. Czyżewskiego 12, Sopot

54 Aukcja Nowej Sztuki

07 sierpnia 2021, 19:30 (sobota)

Dworek Sierakowskich, ul. J. Czyżewskiego 12, Sopot

Katalog aktualnej aukcji sztuki

Romuald Musiolik
Vegas, 2021
Olej, Płótno, 120 cm x 160 cm
1 000 zł