49. Aukcja Nowej Sztuki - 19 marca 2021, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

49. Aukcja Nowej Sztuki

19 marca 2021, 19:30 (piątek)

Katalog aktualnej aukcji sztuki

Romuald Musiolik
Bonnies Citas, 2020
Olej, Płótno, 80 cm x 165 cm
1 000 zł