50. Aukcja Nowej Sztuki - 16 kwietnia 2021, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

50. Aukcja Nowej Sztuki

16 kwietnia 2021, 19:30 (piątek)

Katalog aktualnej aukcji sztuki

Romuald Musiolik
Hissing Cars, 2021
Olej, Płótno, 110 cm x 140 cm
1 000 zł