VIII Aukcja -  Nowe Pokolenie dla Kolekcjonerów - 24 września 2021, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

VIII Aukcja - Nowe Pokolenie dla Kolekcjonerów

24 września 2021, 19:30 (piątek)

Katalog aktualnej aukcji sztuki

Sana, 2021
Tempera jajeczna, Deska, 80 cm x 90 cm
4 500 zł
Estymacja 9 000 - 12 000 zł
Dorota, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
6 000 zł
Estymacja 12 000 - 15 000 zł
Peverie, 2015
Olej, Płótno, 73 cm x 92 cm
7 000 zł
Estymacja 9 000 - 12 000 zł
Manipulacja, 2017
Akryl, Płótno, 130 cm x 90 cm
5 500 zł
Estymacja 9 000 - 12 000 zł
Na barana, 2016
Olej, Płótno, 140 cm x 110 cm
3 500 zł
Estymacja 5 000 - 7 000 zł
Marsz, 2021
Olej, Płótno, 140 cm x 180 cm
5 000 zł
Estymacja 7 000 - 10 000 zł
Lek twórczy, 2020
Olej, Płótno, 110 cm x 150 cm
9 000 zł
Estymacja 12 000 - 15 000 zł
Yellow glass, 2021
Olej, Płótno, 80 cm x 60 cm
11 000 zł
Estymacja 15 000 - 20 000 zł
Portret kobiety
Olej, Płótno, 58 cm x 52 cm
35 000 zł
Estymacja 50 000 - 70 000 zł
Portret, 2014
Olej, Płótno, 55 cm x 45 cm
5 500 zł
Estymacja 7 000 - 9 000 zł
Pod Wawelem, 2008
Akryl, Płótno, 110 cm x 80 cm
8 000 zł
Estymacja 12 000 - 15 000 zł
Wielooczka, 2011
Olej, Płótno, 60 cm x 50 cm
5 000 zł
Estymacja 7 000 - 9 000 zł
Wielkie drzewo, 2019
Olej, Płótno, 100 cm x 160 cm
2 500 zł
Estymacja 4 500 - 6 000 zł
Moje przestrzenie, 2021
Akryl, Płótno, 70 cm x 70 cm
3 000 zł
Estymacja 7 000 - 9 000 zł
Okno, 2016
Olej, Płótno, 148 cm x 116 cm
7 000 zł
Estymacja 10 000 - 12 000 zł
Nue Palais, 2014
Olej, Płótno, 40 cm x 50 cm
8 000 zł
Estymacja 11 000 - 13 000 zł
Opętana, 2018
Olej, Płótno, 100 cm x 60 cm
3 500 zł
Estymacja 6 000 - 8 000 zł
Wesołka, 2020
Akryl, Płótno, 120 cm x 90 cm
5 000 zł
Estymacja 8 000 - 10 000 zł
Adaptacja II, 2021
Olej, Płótno, 80 cm x 60 cm
5 000 zł
Estymacja 7 000 - 9 000 zł
No More Tears, 2021
Olej, Płótno, 120 cm x 90 cm
4 000 zł
Estymacja 6 000 - 7 000 zł
Rozstanie 3, 2003
Olej, Płótno, 170 cm x 150 cm
3 000 zł
Estymacja 5 000 - 8 000 zł
Portret 5, 2017
Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
2 000 zł
Estymacja 3 500 - 5 000 zł
Wąż, 2020
Akryl, Płótno, 200 cm x 100 cm
1 000 zł
Estymacja 2 500 - 4 000 zł
Jasiek Balcerzak
Lipa 5, 2016
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
4 000 zł
Estymacja 5 000 - 7 000 zł
Dogma, 2021
Akryl, Płótno, 30 cm x 30 cm
1 000 zł
Estymacja 2 000 - 3 000 zł
Desire map, 2017
Olej, Płótno, 80 cm x 90 cm
1 500 zł
Estymacja 2 500 - 4 000 zł
Pingwiny, 2020
Olej, Płótno, 80 cm x 110 cm
3 500 zł
Estymacja 5 000 - 7 000 zł
Tryptyk, 2008
Akryl, Płótno, 50 cm x 200 cm
2 500 zł
Estymacja 4 500 - 6 000 zł
Ostatnie drzewo, 2021
Akryl, Płótno, 50 cm x 40 cm
1 000 zł
Estymacja 2 500 - 4 000 zł
Jesień VII, 2007
Pastel, Papier, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
Estymacja 2 000 - 3 000 zł
Kompozycja II, 2020
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
2 000 zł
Estymacja 3 500 - 5 000 zł
Portret
Rysunek, Papier, 100 cm x 70 cm
2 000 zł
Estymacja 4 000 - 5 000 zł
Żubr IV, Sea Green, 2021
Brąz, 27 cm x 23 cm x 14 cm
5 500 zł
Estymacja 7 000 - 9 000 zł