Jak licytować?

Chcielibyście wziąć udział w naszej aukcji, ale nie jesteście pewni, jak to działa? Bez obaw, pomożemy! Do Waszej dyspozycji są nasi specjaliści, którzy odpowiedzą na każde pytanie.

W naszych aukcjach udział można wziąć na kilka sposobów. Przede wszystkim:

OSOBIŚCIE

 1. Przybywając na miejsce aukcji pół godziny przed jej rozpoczęciem.
 2. Rejestrując się u organizatorów przy pomocy prostego formularza – potrzebny będzie jedynie dowód osobisty.
 3. Pobierając od organizatorów numer aukcyjny, który będzie służył do licytowania wybranego dzieła – podbicia ceny dokonuje się poprzez podniesienie numeru.
 4. Znajdując dogodne miejsce na sali, by czerpać przyjemność z licytacji i wygranej.
 5. Za wylicytowaną pracę można zapłacić na miejscu tuż po aukcji (kartą lub gotówką) lub przelewem w ciągu 10 dni roboczych.
 6. W przypadku natychmiastowej zapłaty, możemy od razu po zakończeniu aukcji zapakować pracę, tak by była gotowa do zabrania.

 

Klientów, którzy nie mogą pojawić się osobiście na aukcji również zapraszamy do udziału. Licytować można także:

PRZEZ INTERNET

 1. Wchodząc na naszą stronę: artinhouse.pl.
 2. Klikając w pole „złóż ofertę” i rejestrując się przy pomocy prostego formularza elektronicznego, dostępnego przy każdej pracy.
 3. W formularzu, poza swoimi danymi, należy podać maksymalną kwotę (która nie uwzględnia opłaty aukcyjnej), jaką chcielibyście przeznaczyć na kupno wybranego dzieła.
 4. Formularz ten można pobrać również w formie pliku, wypełnić i podpisać, a następnie przesłać skan na adres aukcje@artinhouse.pl – nie później niż godzinę przed aukcją.
 5. W obu przypadkach pracownik naszego domu aukcyjnego skontaktuje się z Wami i potwierdzi przyjęcie zlecenia przed aukcją.
 6. Pracownik domu aukcyjnego w Waszym imieniu będzie licytować wybrane dzieło do wyznaczonej w formularzu ceny maksymalnej.

 

PRZEZ TELEFON

 1. Dzwoniąc nie później niż pół godziny przed aukcją pod jeden z numerów: (+48) 510 211 410, (+48) 508 018 421.
 2. Informując pracownika o wybranych przez Was pracach lub pracy.
 3. Siedząc wygodnie i czekając na telefon.
 4. Pracownik naszego domu aukcyjnego przed licytacją wybranej pracy zadzwoni do Was i będzie na bieżąco informował o kwotach licytowanych za daną pracę oraz w porozumieniu z Wami będzie brał udział w licytacji w Waszym imieniu.

 

PRZEZ SYSTEM OneBid

 1. Zakładając konto w systemie licytacji elektronicznej na stronie onebid.pl, gdzie w czasie rzeczywistym będzie można licytować prace naszych artystów.
 2. Rejestrując się poprzez system do udziału w naszej aukcji pod adresem artinhouse.onebid.pl.
 3. Dokonując weryfikacji (w przypadku pierwszego udziału w aukcji przy pomocy systemu OneBid) poprzez dokonanie przelewu weryfikacyjnego w wysokości 1 zł (dlatego zapraszamy do rejestracji w systemie na około dwa dni przed aukcją).
 4. Biorąc udział w aukcji w czasie rzeczywistym poprzez podbijanie ceny za pomocą przycisku na stronie systemu OneBid.
 5. Płacąc za pracę przelewem, gotówką lub kartą w naszym biurze.

 

W razie jakichkolwiek pytań pracownicy naszego domu aukcyjnego są do Waszej dyspozycji pod numerami telefonów: (+48) 510 211 410 lub pod adresem e-mailowym: aukcje@artinhouse.pl.

Zapraszamy do udziału w aukcji.