Waldemar Marszałek   biogram

Kompozycja z miskami, 2021

Olej, Płótno

Wymiary:   70 cm x 50 cm

7 000 zł
Estymacja 9 000 - 12 000 zł

Waldemar Marszałek eksperymentował z różnymi technikami. Zajmował się litografią i projektowaniem graficznym, później skupił się na malarstwie i rysunku, a obecnie interesuje się tworzeniem prac w technikach cyfrowych. Artysta obserwuje codzienność i na tej podstawie przetwarza ją w surrealistyczne obrazy, w których światem rządzą uczucia, a przede wszystkim miłość.