Strona główna » Galeria online » Artyści » Adrian Kiszka

Adrian Kiszka - Artyści - malarze i rzeźbiarze
flag

Obserwujących: 0 Prac na sprzedaż: 0 Prac sprzedanych: 0

Adrian Kiszka – ur. 1991r.


Jestem artystą, malarzem, portrecistą. Urodziłem się i mieszkam w Polsce, jednak inspiracje twórcze czerpię z całego świata, z moich artystycznych podróży. Od dziecka fascynowały mnie portrety, to na nich skupiam się w swojej twórczości. Dobry warsztat i umiejętności techniczne są dla mnie niezwykle ważne, jednak moja wewnętrzna ciekawość i kreatywność sprawia, że jestem otwarty na nowe technologie i niekonwencjonalne rozwiązania.


Żywię pragnienie zachowania odrębności. Staram się uciec od zbędnej klasyfikacji, łamiąc schematy. Moja twórczość to moja ciekawość na temat materii świata, nie daję w niej prostych definicji, uzasadnień: metateorii czy ideologii. Pozwalam innym przeżywać po "swojemu". To głęboka synteza faktu i symbolu, dosłowności i aluzji.


W 2019 roku kontynuuję dwa cykle prac. Pierwszy z nich to cykl obrazów dokumentalnych, ze względu na wagę i znaczenie tematu, którego się podjąłem. Stworzyłem autorski projekt: "Póki my żyjemy”, w którym portretuje ocalałych z okresu II Wojny Światowej. Drugi projekt to cykl „Rozedrgań”, moja osobista fantazja skupiona wokół portretu.


Mam skłonność do poszukiwania nowych, niekonwencjonalnych rozwiązań. Postawiłem więc na mocny kolor, emocje, niedopowiedzenia, które wywołuje złudzenie optyczne.

Pokaż więcej Szukam prac tego artysty


Prace artysty na aukcji - Adrian Kiszka

Nasi partnerzy:

BeArt Kultura i sztuka RMF Classic Antykwariusze Cinoa Młody Byron Koneser

Płatności obsługują:

PayPal PayU

Jesteśmy też na: