Bernard Buffet
Portret, lata 50-60 XX w.
Litografia, Papier
Wymiary: 65.7 cm x 50.8 cm
1 000 zł
1 000 zł
Litografia, Papier
Wymiary: 65.7 cm x 50.8 cm