Krzysztof Wieczorek   biogram

Dwa pejzaże horyzontalne i szkic niderlandzki (dyptyk), 2020

Akwarela, Gwasz, Akwaforta, Papier

Wymiary:   40 cm x 60 cm

1 000 zł

1 300 zł