Krzysztof Wieczorek biogram
Ja nawet nie wiem, skąd biorą się te wszystkie szmery, 2013
Akwarela, Gwasz, Akwaforta, Papier
Wymiary: 42 cm x 52 cm
1 000 zł
1 700 zł