Krzysztof Wieczorek   biogram

Ja nawet nie wiem, skąd biorą się te wszystkie szmery, 2013

Akwarela, Gwasz, Akwaforta, Papier

Wymiary:   42 cm x 52 cm

1 000 zł
1 700 zł