Agata Kosmala   biogram

Gwiazdozbiór delfina, 2020

Szlagmetal, Olej, Płótno

Wymiary:   120 cm x 120 cm

3 500 zł

5 000 - 6 000 zł

Konstelacja delfina jest jednym z najmniejszych gwiazdozbiorów widocznym na nocnym letnim nieboskłonie. Praca wystawiana: "Opowieść o naturze, która nigdy nie nastraja negatywnie, czyli „ Le(ę)k przed pustką”", Galeria CK Agora, Wrocław (PL), 2020r.