Agata Kosmala   biogram

Wrzosowisko, 2017

Szlagmetal, Akryl, Olej, Płótno

Wymiary:   160 cm x 160 cm

11 000 zł
12 000 zł

Agata Kosmala jest artystką lawirującą między pejzażem a abstrakcją: każdy z odbiorców jej dzieł dostrzeże w nich wartość estetyczną podług własnych wyobrażeń na temat tego, co dostrzega w kompozycji. Jak twierdzi sama artystka, każdy obraz jest dla niej czymś "pomiędzy".