Anna Gulak   biogram

Nocturne in Black and Gold II, 2021

Szlagmetal, Relief, Olej, Płótno

Wymiary:   100 cm x 85 cm

15 000 zł
20 000 zł

Prace Anny Gulak nie pozwalają zaszufladkować się jako malarstwo: artystka nieustannie eksperymentuje z formą artystyczną, sięgając również do rzeźby, designu czy rysunku. Jej prace stanowią fuzję wszystkich tych dziedzin, stając się raczej reliefami czy instalacjami niż obrazem w klasycznym rozumieniu tego słowa.