Artem Tuliuk biogram
Wakacyjne wspomnienie, 2023
Szlagmetal, Olej, Płótno
Wymiary: 100 cm x 70 cm
800 zł
2 600 zł
Szlagmetal, Olej, Płótno
Wymiary: 100 cm x 70 cm