Artysta Nierozpoznany biogram
Ikona Św. Mikołaja współczesna prawosławna, XX w.
Szlagmetal, Olej, Deska
Wymiary: 45 cm x 31 cm
1 000 zł
Szlagmetal, Olej, Deska
Wymiary: 45 cm x 31 cm