Artysta Nierozpoznany biogram
Madonna z Dzieciątkiem, XX w.
Olej, Płyta
Wymiary: 22 cm x 16 cm
1 000 zł
1 000 zł
Olej, Płyta
Wymiary: 22 cm x 16 cm