Artysta Nierozpoznany biogram
Portret Pietra Carnesecchi według Domenico Puligo, XIX w.
Olej, Płyta
Wymiary: 17 cm x 12 cm
2 200 zł
2 200 zł
Olej, Płyta
Wymiary: 17 cm x 12 cm