Artysta Nierozpoznany biogram
Uczony w piśmie, II poł. XIX w.
Olej, Płótno
Wymiary: 70 cm x 50 cm
1 500 zł
2 600 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 70 cm x 50 cm