Bartek Otocki biogram
Bez tytułu z cyklu "Nieodwracalne", 2017
Olej, Płótno
Wymiary: 90 cm x 140 cm
6 500 zł
7 000 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 90 cm x 140 cm