Bartek Otocki biogram
"Bez tytułu" z cyklu Yang, 2020
Olej, Płótno
Wymiary: 100 cm x 100 cm
5 500 zł
8 000 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 100 cm x 100 cm