Cyryl Polaczek   biogram

Piorun uderzył w słońce, 2019

Olej, Płótno

Wymiary:   90 cm x 60 cm

5 000 zł

5 000 zł

6 500 - 7 500 zł

Malarstwo Cyryla Polaczka w dużej mierze opiera się na absurdalnym poczuciu humoru. często posługuje się groteską. Artysta w swoich pracach snuje alternatywne wizje rzeczywistości przepełnione surrealistyczną, oniryczną atmosferą. Przydatnymi wskazówkami są tytuły obrazów, w tym przypadku tytuł pomaga nam zidentyfikować kulisty kształt w przestrzeni obrazu, co prowadzi do pełnego zrozumienia intencji artysty.