Edward Szutter biogram
Anepigraf VI z cyklu Pod pozorem codzienności, 2005
Olej, Płótno
Wymiary: 65 cm x 50 cm
7 000 zł
7 500 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 65 cm x 50 cm