Edward Szutter   biogram

Anepigraf VI z cyklu Pod pozorem codzienności, 2005

Olej, Płótno

Wymiary:   65 cm x 50 cm

7 000 zł
Estymacja 9 000 - 12 000 zł

W swojej twórczości Edward Szutter poruszał różnorodną tematykę. Artysta malował pejzaże oraz kobiece postaci, a od wielu lat głównym wątkiem w jego twórczości stanowią kompozycje złożone ze starych, porzuconych przedmiotów użytku codziennego. Szutter projektuje również witraże i tworzy monumentalne obrazy zdobiące budynki, w tym obiekty sakralne.