Eugeniusz Gerlach biogram
Kobieta w kapeluszu, 2019
Olej, Płótno
Wymiary: 103 cm x 63 cm
1 000 zł
6 500 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 103 cm x 63 cm