Grzegorz Pabel   biogram

Ogród wróżbitów - tryptyk, 1992

Olej, Płótno

Wymiary:   200 cm x 300 cm

20 000 zł
Estymacja 30 000 - 40 000 zł

<p>Obraz reprodukowany w albumie "Grzegorz Pabel - Malarstwo" Warszawa 1993, strona 47.</p>