Grzegorz Pabel biogram
Ogród wróżbitów - tryptyk, 1992
Olej, Płótno
Wymiary: 200 cm x 300 cm
20 000 zł
Sygn. i opisany na odwrociu.
Obraz reprodukowany w albumie "Grzegorz Pabel - Malarstwo" Warszawa 1993, strona 47.