X Aukcja Klasyków Współczesności - 27 stycznia 2023, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

X Aukcja Klasyków Współczesności

27 stycznia 2023, 19:30 (piątek)

Katalog nadchodzącej aukcji sztuki

Putto, 1980
Olej, Płótno, 73 cm x 62 cm
28 000 zł
Estymacja 35 000 - 45 000 zł
Stanisław, 2004
Olej, Płótno, 144 cm x 122 cm
100 000 zł
Estymacja 150 000 - 180 000 zł
Martwa natura
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
35 000 zł
Estymacja 60 000 - 80 000 zł
Kompozycja
Akryl, Płótno, 45 cm x 45 cm
45 000 zł
Estymacja 65 000 - 80 000 zł
Portret rodzinny
Olej, Deska, 150 cm x 130 cm
20 000 zł
Estymacja 30 000 - 40 000 zł
Chart polski, 2012
Akryl, Olej, Płótno, 138 cm x 112 cm
9 000 zł
Estymacja 16 000 - 18 000 zł
Do nieskończoności, 2019
Olej, Płótno, 90 cm x 80 cm
7 000 zł
Estymacja 10 000 - 15 000 zł
Wojennyj Wania, 2022
Olej, Deska, 70 cm x 50 cm
5 000 zł
Estymacja 8 000 - 9 000 zł
Legenda emzetki, 2022
Akryl, Płótno, 55 cm x 70 cm
3 500 zł
Estymacja 6 500 - 7 500 zł
Przy studni, 1988
Olej, Płótno, 81 cm x 60 cm
2 500 zł
Estymacja 5 000 - 7 000 zł
Wodospad w Kamionie, 2013
Olej, Płótno, 100 cm x 150 cm
25 000 zł
Estymacja 50 000 - 60 000 zł
Canto, 1995
Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
10 000 zł
Estymacja 12 000 - 16 000 zł
Czarna Madonna, 2004
Olej, Płótno, 50 cm x 50 cm
25 000 zł
Estymacja 40 000 - 50 000 zł
Miasto, 2022
Olej, Płótno, 65 cm x 54 cm
6 000 zł
Estymacja 8 000 - 12 000 zł
Ogród, 1989
Olej, Płótno, 65 cm x 50 cm
8 000 zł
Estymacja 14 000 - 16 000 zł
Bez tytułu
Olej, Płótno, 60 cm x 50 cm
7 000 zł
Estymacja 10 000 - 12 000 zł
Mariusz Cichoń
Gasnące dźwięki krainy białych obłoków, 2022
Olej, Płyta, 80 cm x 80 cm
5 000 zł
Estymacja 9 000 - 11 000 zł
Zakochani
Litografia, Płyta, 64.5 cm x 50 cm
7 000 zł
Estymacja 9 000 - 11 000 zł
Bez tytułu, 2015
Olej, Płótno, 38 cm x 27 cm
9 000 zł
Estymacja 13 000 - 15 000 zł
Akt we wnętrzu, 1987
Olej, Płótno, 81 cm x 65 cm
6 000 zł
Estymacja 10 000 - 12 000 zł
Akt II
Akwarela, Papier, 40 cm x 33 cm
1 500 zł
Estymacja 2 800 - 3 800 zł
Fatamorgana, 2018
Olej, Płótno, 50 cm x 60 cm
30 000 zł
Estymacja 60 000 - 80 000 zł
Eugeniusz Ochonko
Mundo magico del baile, 2021
Szlagmetal, Akryl, Olej, Płótno, 100 cm x 120 cm
5 000 zł
Estymacja 7 000 - 9 000 zł
Tryptyk, 1994
Olej, Płótno, 74 cm x 103 cm
4 000 zł
Estymacja 7 000 - 9 000 zł
Linia barwna, 2007
Akryl, Płótno, 60 cm x 70 cm
15 000 zł
Estymacja 25 000 - 30 000 zł
Abstrakcja, 2004
Olej, Płótno, 50 cm x 50 cm
6 000 zł
Estymacja 10 000 - 13 000 zł
Bez tytułu, 1992
Ołówek, Papier, 47 cm x 60 cm
6 000 zł
Estymacja 10 000 - 12 000 zł
Widok miejski
Olej, Płótno, 31 cm x 22 cm
3 000 zł
Estymacja 5 000 - 6 000 zł
Madonna, 2018
Olej, Deska, 106 cm x 72 cm
3 000 zł
Estymacja 5 500 - 6 500 zł
Widok miejski
Olej, Płótno, 46.5 cm x 61 cm
3 500 zł
Estymacja 4 500 - 5 500 zł
Kazimierz
Olej, Płótno, 65.5 cm x 80.5 cm
3 500 zł
Estymacja 4 500 - 5 500 zł
Kwiaty, 1983
Olej, Płótno, 54 cm x 74 cm
3 500 zł
Estymacja 6 000 - 7 000 zł
Tancerka
Olej, Płyta, 52 cm x 41 cm
4 000 zł
Estymacja 7 500 - 8 500 zł
Pejzaż
Olej, Deska, 14.5 cm x 19.5 cm
1 200 zł
Estymacja 2 000 - 3 000 zł
Polska wieś
Olej, Płótno, 41 cm x 80 cm
1 200 zł
Estymacja 1 500 - 2 000 zł
Ogród (1 z 20)
Inkografia, Papier, 26 cm x 19 cm
1 000 zł
Estymacja 1 800 - 2 500 zł
W pałacu (1 z 20)
Inkografia, Papier, 19 cm x 20 cm
1 000 zł
Estymacja 1 800 - 2 500 zł
Zamyślona, 1951
Litografia, Papier, 44.5 cm x 34 cm
1 500 zł
Estymacja 2 800 - 3 500 zł
Tristan i Izolda
Litografia, Papier, 42 cm x 58 cm
1 800 zł
Estymacja 2 500 - 3 500 zł
Pajacyki, 1984
Pastel, Papier, 60 cm x 50 cm
2 000 zł
Estymacja 3 000 - 4 000 zł
Madonna
Drewno, 52 cm x 19 cm x 10 cm
2 000 zł
Estymacja 3 000 - 4 000 zł
Temperature is rising, 2022
Ceramika, 160 cm x 50 cm x 40 cm
10 000 zł
Estymacja 16 000 - 20 000 zł
Tafla, 1982
Szkło, 34.5 cm x 24.5 cm x 12.5 cm
9 000 zł
Estymacja 12 000 - 15 000 zł