X Aukcja Klasyków Współczesności - 27 stycznia 2023, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

X Aukcja Klasyków Współczesności

27 stycznia 2023, 19:30 (piątek)

Putto, 1980
Olej, Płótno, 73 cm x 62 cm
28 000 zł
50 000 zł
Stanisław, 2004
Olej, Płótno, 144 cm x 122 cm
100 000 zł
100 000 zł
Kompozycja, 1970
Akryl, Płyta, 45 cm x 45 cm
28 000 zł
30 000 zł
Kobieta w złocie, 2022
Szlagmetal, Olej, Płótno, 120 cm x 120 cm
30 000 zł
40 000 zł
Do nieskończoności, 2019
Olej, Płótno, 90 cm x 80 cm
7 000 zł
9 000 zł
Legenda emzetki, 2022
Akryl, Płótno, 55 cm x 70 cm
3 500 zł
7 500 zł
Przy studni, 1988
Olej, Płótno, 81 cm x 60 cm
2 500 zł
3 800 zł
Diamentowe zakamarki, 2022
Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
4 000 zł
6 000 zł
Canto, 1995
Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
10 000 zł
13 000 zł
Czarna Madonna, 2004
Olej, Płótno, 50 cm x 50 cm
25 000 zł
25 000 zł
Nieznany portret z renesansu, 2008
Olej, Płyta, 55 cm x 46 cm
2 500 zł
3 500 zł
Portret z motylem, 2022
Olej, Płótno, 70 cm x 60 cm
4 000 zł
4 000 zł
Miasto, 2022
Olej, Płótno, 65 cm x 54 cm
6 000 zł
6 000 zł
Powidoki miast mijanych 22, 2016
Akryl, Płótno, 138 cm x 48 cm
3 800 zł
5 500 zł
Ogród, 1989
Olej, Płótno, 65 cm x 50 cm
8 000 zł
18 000 zł
Zakochani
Litografia, Płyta, 64.5 cm x 50 cm
7 000 zł
7 000 zł
Akt I, 1998
Tusz, Technika własna, Papier, 25 cm x 18 cm
1 000 zł
2 000 zł
Akt II
Akwarela, Papier, 40 cm x 33 cm
1 500 zł
1 600 zł
Fatamorgana, 2018
Olej, Płótno, 50 cm x 60 cm
30 000 zł
38 000 zł
Lamy nad miastem (na Nikiforze)
Akwarela, Papier, 27 cm x 18.5 cm
15 000 zł
22 000 zł
Propozycja
Tusz, Technika własna, Papier, 30 cm x 22 cm
7 000 zł
11 000 zł
Tryptyk, 1994
Olej, Płótno, 74 cm x 103 cm
4 000 zł
4 800 zł
Linia barwna, 2007
Akryl, Płótno, 60 cm x 70 cm
15 000 zł
17 000 zł
Rysunek tuszem 106, 2003
Tusz, Papier, 27 cm x 21 cm
1 000 zł
1 700 zł
Pracownia w Hamburgu, 1962
Tusz, Papier, 29.5 cm x 20.5 cm
8 000 zł
9 000 zł
Kontrasty, 2004
Olej, Płótno, 50 cm x 50 cm
6 000 zł
7 500 zł
Głowa mojej papugi, 1992
Olej, Płótno, 100 cm x 120 cm
3 000 zł
3 800 zł
Chalenging Red 3, 2017
Technika własna, Płótno, 122 cm x 96 cm
6 000 zł
12 000 zł
Don Quichotte
Technika własna, Papier, 41.5 cm x 28.5 cm
2 500 zł
4 000 zł
Klaczki Wieczory flamenco
Tusz, Papier, 38 cm x 34 cm
2 000 zł
3 800 zł
Bez tytułu, 1997
Olej, Płótno, 77.5 cm x 130 cm
2 000 zł
2 400 zł
Madonna z dzieciątkiem, 1990
Olej, Płyta, 30 cm x 24 cm
2 800 zł
3 000 zł
Kazimierz
Olej, Płótno, 65.5 cm x 80.5 cm
3 500 zł
6 000 zł
Polska wieś
Olej, Płótno, 41 cm x 80 cm
1 200 zł
1 200 zł
Ogród (1 z 20)
Inkografia, Papier, 26 cm x 19 cm
1 000 zł
3 800 zł
W pałacu (1 z 20)
Inkografia, Papier, 19 cm x 20 cm
1 000 zł
2 800 zł
Tristan i Izolda
Litografia, Papier, 42 cm x 58 cm
1 800 zł
4 500 zł
Pełnia, 1995
Grafika cyfrowa, Papier, 60 cm x 80 cm
500 zł
1 700 zł
Perseusz (seria C nr 269), 1988
Kamień, Brąz, 48 cm x 26.5 cm x 10 cm
35 000 zł
40 000 zł
Bez tytułu (29 z 50), 2015
Brąz, 29 cm x 10 cm x 5 cm
1 800 zł
2 400 zł