Grzegorz Radziewicz biogram
Łowca i Obrońca (dyptyk), 2020
Olej, Płótno
Wymiary: 25 cm x 60 cm
1 000 zł
2 600 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 25 cm x 60 cm