Igor Volosnikov biogram
Bogini ze smokiem, 2023
Technika własna, Olej, Płótno
Wymiary: 92 cm x 71 cm
1 000 zł
7 500 zł
Technika własna, Olej, Płótno
Wymiary: 92 cm x 71 cm