Izabela Staręga
Bez tytułu z cyklu Kobiety w chustach, mężczyźni w hełmach, 2017
Olej, Płótno
Wymiary: 21 cm x 29 cm
200 zł
4 600 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 21 cm x 29 cm