Jacek Lipowczan biogram
Jak żyć, jak żyć panie premierze…,, 2014
Olej, Płótno
Wymiary: 65 cm x 50 cm
200 zł
4 400 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 65 cm x 50 cm