Jacek Sempoliński biogram
Czaszka - światłocień, 1997
Olej, Płótno
Wymiary: 99 cm x 69.5 cm
15 000 zł
50 000 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 99 cm x 69.5 cm