Jakub Godziszewski biogram
Wiły III, 2019
Szlagmetal, Olej, Płótno
Wymiary: 120 cm x 50 cm
1 000 zł
2 600 zł
Szlagmetal, Olej, Płótno
Wymiary: 120 cm x 50 cm