Jan Bonawentura Ostrowski biogram
Akt z kanarkiem, 2019
Olej, Płótno
Wymiary: 70 cm x 60 cm
800 zł
3 000 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 70 cm x 60 cm