Jan Dubrowin   biogram

Anioł Stróż, 2021

Olej, Płótno

Wymiary:   80 cm x 30 cm

1 000 zł
1 500 zł

"Zostawię nawet sukienkę, i tak w koszulce, jak stoję. Mój srebrny - podam ci rękę i pójdziemy sobie we dwoje." Za aniołem - Teofil Lenartowicz