Karol Bąk biogram
bez tytułu (Srebrzysta), XXI, 2021
Olej, Płótno
Wymiary: 50 cm x 50 cm
20 000 zł
24 000 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 50 cm x 50 cm