Katarzyna Karpowicz biogram
Śnimy o sobie III, 2022
Technika własna, Olej, Płótno
Wymiary: 30 cm x 40 cm
1 000 zł
Technika własna, Olej, Płótno
Wymiary: 30 cm x 40 cm