Katarzyna Słowiańska-Kucz biogram
Macierzyństwo, 2009
Olej, Płótno
Wymiary: 33 cm x 27 cm
300 zł
7 000 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 33 cm x 27 cm