Krystyna Róż-Pasek biogram
Dotyk Terpsychory, 2022
Olej, Płótno
Wymiary: 120 cm x 60 cm
1 000 zł
4 000 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 120 cm x 60 cm