Krystyna Ruminkiewicz biogram
Taka jedna od jutra rzuca palenie, 2022
Szlagmetal, Olej, Płótno
Wymiary: 82 cm x 60 cm
1 000 zł
2 000 zł
Szlagmetal, Olej, Płótno
Wymiary: 82 cm x 60 cm