Krzysztof Kopeć biogram
Kurtyna przejścia, 2023
Technika własna, Olej, Płótno
Wymiary: 95 cm x 130 cm
3 000 zł
3 500 zł
Technika własna, Olej, Płótno
Wymiary: 95 cm x 130 cm