Krzysztof Kopeć biogram
Pamięć zaistnienia, 2021
Technika własna, Olej, Płótno
Wymiary: 100 cm x 150 cm
3 000 zł
4 500 zł
Technika własna, Olej, Płótno
Wymiary: 100 cm x 150 cm