Lidia Snitko-Pleszko biogram
Rynek w Ostrzeszowie, 2019
Olej, Płótno
Wymiary: 50 cm x 60 cm
500 zł
500 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 50 cm x 60 cm