Łukasz Jankiewicz biogram
Ukryte maski, 2023
Technika własna, Olej, Płótno
Wymiary: 120 cm x 90 cm
1 000 zł
1 600 zł
Technika własna, Olej, Płótno
Wymiary: 120 cm x 90 cm