Łukasz Patelczyk biogram
Pozdrowienia z wyspy, 2019
Olej, Płótno
Wymiary: 100 cm x 80 cm
6 500 zł
6 500 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 100 cm x 80 cm