Magdalena Borkowska-Bogusz biogram
Za horyzontem wciąż podążam, przed tym co znane uciekając, 2024
Olej, Płótno
Wymiary: 110 cm x 110 cm
1 000 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 110 cm x 110 cm